Kamera e fshehtë e Kiara Titos bëhet virale në rrjet/ Moderatoren e gjen ‘belaja’ me fansin e ‘çmendur’ (Video)

Kiara Tito një nga personazhet më të përfolur të BBV. Moderatorja bukuroshe, e cila me marrëdhënien e saj me Luizin u kthye në telenovelën e preferuar të shqiptarëve është bërë protagoniste e një tjetër shakaje, me ngjarje në seri.

 

Kiara Titos i është bërë një kamera e fshehtë. Në lojë përveç miqve të saj është futur dhe Andi, aktori i “Piranjave” dhe të gjithë së bashku mundohen t’ia shndërrojnë në ferr, fundjavën e planifikuar në Durrës.

 

Sapo moderatorja relaksohet në shezllonet e plazhit, në lojë hyn Andi, një fans i çmendur i saj, i cili fillimisht i kërkon të bëjnë disa foto dhe më pas vjen dhe i sjell trëndafila. Por momenti epik është kur ai sjell disa shishe me ujë për idhullin e tij. E habitur nga dashuria e madhe e fansit, Kiara niset për të shijuar drekën në restorant. Aty e pret Andi, por këtë herë ai s’po e përndjek, por po punon si kamarier.

 

Sikur të mos mjaftonte fansi i fiksuar pas saj, Titon e presin pjata “speciale”, të përgatitura sipas menusë së “Piranjave”. Dozën e shakasë e shton edhe “mamaja” e Andit, e cila sapo sheh moderatoren simpatike, i thotë menjëherë të birit se këtë do nuse për shtëpi, jo atë që ka marrë. Surpriza e fundit për Kiarën dhe miqtë e saj ishte fatura e kripur e ushqimit, me shumë kripë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si të Humbisni 4 Kilogramë me Supën e Lakrës – Receta me Shije të Lehtë

Në rrjete sociale çdo ditë dalin ide të reja...

Çfarë ndodhi me Kiara Titon? Ish-banorja e BBV ka dy fjalë te rendesishme për ndjekësit e saj

Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në “Big Brother...

E mbani mend vajzën e Eli Farës? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar …

Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Farës, Marina është...