E shëmtuar / Olta Gixharit i kthejne kurrizin, Bledi Mane zbulon prapaskenat

Bled Mane ka ndarë prapaskenat në studio pas daljes së Olta Gixharit mbrëmjen e sotme.

 

Edhe pse plot emocione dhe dhembshuri, vajzat ish-banore të BBV, janë larguar për të mos takuar Oltën.

 

Të vetmit që kanë përkrahur aktoren kanë qenë djemtë, ish-banorë dhe Valbona Mema.“Kur del Olta, vetem Valbona Mema dhe ne çunat e takojmë. Gocat i përpiu dheu”, shkruan Bled Mane.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME