“Ti me mua ke 2% shanse, ke shumë bark”, Lorenci ia thotë troç Jorit: Më pëlqen shumë!

Të bashkuar rreth tavolinës së ngrënies Kristi dhe Gerti , kanë ‘mbërrthyer’ Jorin duke i bërë pyetje për Lorencin.

 

Pasi ky i fundit i ka shprehur një pëlqim modeles, ishte një situatë që u kalua me shaka, por asnjëherë nuk i dihet këngëtari mund të ketë ndjenja për Jorin.

 

“Pse mendon se po tallem, do vinte momenti të ta tregoja. Apo jo?”

 

Ndërkohë që nga ana e modeles duket se nuk ka të njëjtën gjë pasi Lorenci ka shumë bark, ka zërin e larte dhe bën si gangster të gjitha këto arsye bashkë i japin atij vetëm 2% shanse me Jorin.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si të Humbisni 4 Kilogramë me Supën e Lakrës – Receta me Shije të Lehtë

Në rrjete sociale çdo ditë dalin ide të reja...

Çfarë ndodhi me Kiara Titon? Ish-banorja e BBV ka dy fjalë te rendesishme për ndjekësit e saj

Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në “Big Brother...

E mbani mend vajzën e Eli Farës? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar …

Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Farës, Marina është...