Nuk jam fanse e Luizit, pastaj e bëri mik, ç’ndryshoi në raportin Efi-Luiz?

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër të Flas”, Efi, ish-kokurrente e “Big Brother Vip”, bëri bujë dhe mori një vëmendje të madhe nga publiku.

 

Ajo foli për raportin e saj me Luizin, ‘krahun e saj të djathtë’ ashtu siç e quanin njëri-tjetrin brenda shtëpisë.
Ajo tha për Luizin se iu duk njeriu më i drejtë dhe nuk e konsideron veten fanse të tij, por një mike.

 

Pyetje: Kemi nga ata banorë të cilët kanë dalë nga shtëpia e Big Brother dhe janë bërë pro Luizit. Janë me Luzin sepse janë të vërtetë apo duan impakt dhe vëmendje.

 

Efi: “E dimë dhe është e kuptueshme fakti që secili po përfitojn nga pak. Mendoj se në këtë periudhë po mundohen të përfitojnë prej Luizit, jo vetëm banorët që kanë qenë Brenda”.

Pyetje: “Mos ta harrojmë që edhe ti kur dole nga shtëpia e Big-ut, ti u bërë shumë fanse e Luizit.

 

Efi: “Unë nuk jam fanse e Luizit, unë jam një mike që ai krijoi aty brenda dhe unë krijova një mik aty Brenda”. Siç e thashë edhe në fillim unë u mundova të studioj çdo banor aty Brenda, dhe konkluzioni im ishte që ai ishte i vemtmi njeri i saktë aty brenda”, tha ajo.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...