Nominimi “kokë më kokë” me Kiarën, Efit nuk i del ‘inati’: Më erdhi inat që…

Efi Dhedhes ishten jë nga banoret më të forta në shtëpinë e “Big Brother VIP”, për aq kohë sa ajo qëndroi aty.

 

E ftuar në “Më Lër të Flas”, Efi u pyet nga vëllezërit Veshaj se nëse do ishte në nominim me Kiarën, në vend të Oltës, kush prej tyre do dilte. Ajo tha se në nominimin që doli, ajo ishte me Kiarën.

 

Ajo shtoi se i ka ardhur pak inat për këtë, megjithatë theksoi se u mërzit për daljen e moderatores nga shtëpia.

 

“Po ç’punë kam unë me këto, e di publiku. Nejse, në fund të fundit unë në televotim me Kiarën isha. Më vjen çik inat që fitoi Kiara, por hajde. Megjithatë, tani nuk më erdhi mirë që doli Kiara.”- tha Efi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...