Miku i Luizit tregon takimin me Kiarën pas daljes nga BB: Ajo është shumë e d…

Miku i Luiz Ejllit, Mario Deda gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit ka treguar se është takuar me Kiarën pas daljes së saj nga Big Brother.

 

I pyetur nëse Kiara e do marrësisht Luizin, ai u përgjigj: Po

 

Mario tregoi se Kiara do jetë në studion e Big Brother mbrëmjen e sotme.

 

Ai gjithashtu tha se Luizi po e përdor Jorin për strategji brenda lojës dhe jo për flirt si përflitet në rrjetet sociale.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...