Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe ndikojne ndjeshem ne ecurine e bizneseve.

 

Ne nje situate te tille eshte perfshire edhe Agroturizmi “Mrizi i Zanave”. Kete e kane lajmeruar vete Altin Prenga me ane te nje postimi ne rrjetet sociale.

 

Ai lajmeron se ka vendosur qe te mbyll biznesin per mungese stafi si edhe mungese klientele. Me poshte mund te shihni edhe postimin e bere nga Altin Prenga i “Mrizit te Zanave”.

 

Stafi i “Mrizit te Zanave” dhe Altini ju urojne Gezuar 1 Prillin .

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...