“Kam përgatitur spektakël”, Olta i drejtohet Luizit: Unë e bëj atë që të mos çohet nga krevati

Banorët në shtëpinë e “Big Brother Vip”, po mundohen që me çdo lloj mënyre loje, të arrijnë të prekin finalen, duke folur me Qetsorin Olta Gixhari tha se kishte përgatitur strategji shumë të forta.

 

Ajo u shpreh se do e bëjë “që Luizi të mos çohet nga krevati”. Ky i fundit dhe pse dëgjoi bisedën mes banorëve nuk reagoi.

 

“Spektakël kisha përgatitur për këtë muaj. Nuk di ç’kam përgatitur. E kam filluar që sot. Unë e bëj atë që të mos çohet nga krevati po nuk i jam futur”, u shpreh Olta.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...