Çfarë ndodhi mes Vis Pupës dhe Oltës? Aktori merr vendimin e prerë ndaj saj: S’merrem më me të, më tha se jashtë…

Aleancat, miqësitë dhe antipatitë nuk mungojnë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Aktori Elvis Pupa ka folur në lidhje me Oltën, dhe është shprehur që ai ka shkëputur marrëdhënien me të.

 

Elvisi: I thashë edhe personit në fjalë, s’ma merr mendja që je kështu. I kam thënë 2-3 herë, edhe kur kam diskutu kam thënë mund të jetë e ekzagjerume ngaqë është lojë, se s’mund të jetë robi kështu.

 

Derisa para dy netësh tha “Jo, unë jashtë jam edhe më keq”. Respekte! Nuk merrem më. Unë se gjykoj, se gjithësecili bën ça të dojë vetë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...