Bledi Mane: Unë e kam dashur Kiara Titon, i kam bërë dhe një këngë

I ftuar ditën e sotme në “Më Lër të Flas”, Bledi Mane ka deklaruar se para se të hynte në BB VIP, ai e ka dashur Kiara Titon. Madje zbuloi se në dhomën e rrëfimit i ka shkruar dhe një këngë, të cilën kishte planifikuar ta këndonte bashkë me Nitën dhe Maestron.

 

“Unë para se të hyja e adhuroja Kiarën. Kur hyra, doja ta ndihmoja, t’i jepja një dorë. I kam bërë një këngë Kiarës, do e këndoja unë, Nita Meastro por ajo këngë nuk u këndua kurë. Unë e kam dashur atë vajzë. Do e këndoj në këtë studio. Kur të dalë Nita do e këndojmë”, tha Bledi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si të Humbisni 4 Kilogramë me Supën e Lakrës – Receta me Shije të Lehtë

Në rrjete sociale çdo ditë dalin ide të reja...

Çfarë ndodhi me Kiara Titon? Ish-banorja e BBV ka dy fjalë te rendesishme për ndjekësit e saj

Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në “Big Brother...

E mbani mend vajzën e Eli Farës? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar …

Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Farës, Marina është...