‘Oj nanë pse nuk më bëre banane’! Luizi nuk ndal ngacmimet ndaj Jorit, ja çfarë ndodhi mes tyre

Batuta ka pasur mes Luizit dhe Jorit në shtëpinë e BBV, ku këngëtari ka ngacmuar modelen duke i vënë në pah linjat e saj trupore dhe provokimet që ajo bën me veshjet.

 

Këtë të premte, teksa modelja ka qenë duke ngrënë një banane në verandë, këngëtari i ëshët afruar duke e ngacmuar. Ai madje është shprehur duke thënë pse nuk ishte ai vetë një banane.

 

“Oj nanë pse nuk më bëre banane”- u dëgjuar të thoshte Luizi, i cili më pasu largua nga veranda, teksa banorët e tjerë dhe vetë modelja nisën të qeshnin.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...