(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të komunikojnë me familjarët. Olta ka marrë një telefonatë nga bashkëshorti, i cili i ka kërkuar të vazhdojë lojën dhe të mos i marrë për bazë ato që thotë Luizi.

 

Olta: E di shumë mirë që s’do ta fitoj. Nuk më intereson ta fitoj, dua vetëm të shkoj në finale sepse mendoj që e meritoj. Edhe tani që më thotë Luizi s’ke për ta prek finale, sinqerisht dua të shkoj nga inati.

 

Dori: Po Luizi ka lojën e vetë, ç’ke ti që merresh. Luizi është banor, po të ishte organizator i Big Brother edhe mund t’ja merrje për bazë. Nuk e bën Luizi Big Brother-in. Ç’keni me Luizin ju. Lëre të mendojë që s’ke për ta prekur finalen. Ti s’e prek, ti s’e prek, hajde e zgjidhim kush e prek edhe e shohim në fund.

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si të Humbisni 4 Kilogramë me Supën e Lakrës – Receta me Shije të Lehtë

Në rrjete sociale çdo ditë dalin ide të reja...

Çfarë ndodhi me Kiara Titon? Ish-banorja e BBV ka dy fjalë te rendesishme për ndjekësit e saj

Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në “Big Brother...

E mbani mend vajzën e Eli Farës? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar …

Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Farës, Marina është...