Si ju duket nusja? Motra e Luizit flet për herë të parë për Kiarën

Pas daljes së Kiara Titos nga shtëpia e “Big Brother Vip Albania”, të gjithë janë kuriozë të dinë nëse është takuar me familjarët dhe miqtë e Luizit. E duket se disa përgjigje më në fund i morëm.

 

Përmes një “Ask & Question” në Instagram, motra e Luizit, Ina, i është përgjigjur disa prej pyetjeve të ndjekësve. Ashtu sic pritej, ato për Kiarën mbizotëronin dhe Ina ju është përgjigjur pa hezitim.

 

Ajo ka treguar se kanë foluar me moderatoren dhe ju duket shumë ndryshe nga cfarë kanë parë nga ekrani. Gjithashtu me një përgjigje shumë diplomatike, Ina tregoi se ata e shohin Kiaren, njësoj sic e sheh Luizi.

 

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...