“Ooo ku ku”, Keisi e pranon që është e dashuruar me dikë brenda shtëpisë së BBVA, Lorenci bën veprimin e papritur

Historia e mbyllur e Lorencit dhe Keisit, e cila u bë publike në shtëpinë e Big Brother duket se po rinis sërish.

 

Pasi vëllai e madh e pyeti për raporin që kishte me Keisin, Lorenci zgjodhi të shprehej pa marrë parasysh nëse kjo e fundit dëshironte apo jo të bëhej publike lidhja e tyre në të shkuarën.

 

Deklarata e Lorencit në dhomën e rrëfimit, shkaktoi debat mes banorëve, të cilët e konsideruar veprimin e Lorencit si një lojë për të marrë vëmendje në prime.

 

Por kjo nuk u pa kështu nga Kjesi, e cila jo vetëm nuk u hodh kundër veprimit të tij por ishte mjaft e qëtë dhe e patrazuar.Së fundmi Keisi, i ka thënë Lorencit dhe Nitës se sekreti që ajo kishte treguar në dhomën e rrëfimit ishte se ka qenë e dashuruar me një banor të Big Brother VIP.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...