Luizi këndon brenda shtëpisë së “BBVA” dhe ka ‘dy fjalë’ për reperin e njohur (VIDEO)

Luizi gjatë qëndrimit të tij në “BBVA” ka kënduar zhanre të ndryshme të muzikës. Disa herë ka kënduar rep, e tjera herë edhe zhanre të ndryshme.Së fundi duke e kënduar këngën “Thrret Prizreni mori Shkodër”, Luizi ka përshëndetur rapsodin kosovar me fjalë të mëdha.

 

“Je zotni, je mbret”, ka qenë porosia e Luizit nga Shkodra për Rifat Berishën.

 

Luizi ndryshe është fenomeni i momentit, ku pëlqehet jashtëzakonisht shumë nga publiku.

VIDEO:

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...