Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët se gjatë javës do të kenë mundësi të bëjnë një telefonate me një familjar.

 

Aktori Elvis Pupa foli me bashkëshorten e tij dhe një moment gjatë bisedës ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Përmes një batute, partnerja e tij i tha se kupën e fitores e duam në Shkodër. Duke qeshur Visi i tha:

 

“I bie që je me mua se unë jam nga Shkodra tani, sepse kur martohesh bëhesh nga fshati i gruas”.

 

Në përfundim, duke i kërkuar t’i bëjë të fala të gjithë banorëve, partnerja e tij i përcolli përshëndetje speciale për patriotin e saj, duke nënkuptuar Luizin.

 

Mesa duket edhe pse brenda shtëpis së “Big Brother Vip Albania” ka gjysmën e saj, partnerja e Eliv Pupës bën tifo për Luizin.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...