“E dashura ime e re”- Këngëtarja shqiptare habit dhe shfaqet duke u puthur me një vajzë

Loredana nuk heziton që shpesh herë të ndajë në rrjetet sociale pjesë nga jeta e saj personale, sigurisht përvec gjërave që kanë të bëjnë me karrierën e saj dhe muzikën, ndërsa së fundmi një video e saj në TikTok është bërë virale mes fansave të reperes e jo vetë.

 

Fillimisht duhet thënë se jemi të paqartë për jetën dashurore momentale të artises, e cila pas ndarjes nga Mozzik ka qenë shumë e paqartë, të paktën në intervistat e saj dhe postime në platformat sociale, nëse është në krahët e dikujt apo jo. Kohët e fundit ajo ka nënkuptuar se mund të ketë nisur një histori të re, teksa disa ditë më parë publikoi një foto ku në orën e saj shfaqej mesazhi “Të dua zemër”, megjithatë nuk patëm asnjë konfirmim më tej prej saj.

 

Tani kalojmë tek video-ja virale në TikTok, ku reperja shfaqet duke u puthur në buzë me një vajzë. Bashkangjitur me postimin shkruhet fraza: “E dashura ime e re”, ndërsa nuk kanë munguar komentet dhe reaimet nga ndjekësit e saj.

 

Fraza e përdorur prej artistes përdoret shpesh edhe për të treguar një shoqe të re, megjithatë ne po i mbajmë të gjitha mundësitë e hapura dhe po presim të kuptojmë cfarë po ndodh.

 

@loredanaofficial

My new girlfriend

♬ оригинальный звук – 🖤

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si të Humbisni 4 Kilogramë me Supën e Lakrës – Receta me Shije të Lehtë

Në rrjete sociale çdo ditë dalin ide të reja...

Çfarë ndodhi me Kiara Titon? Ish-banorja e BBV ka dy fjalë te rendesishme për ndjekësit e saj

Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në “Big Brother...

E mbani mend vajzën e Eli Farës? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar …

Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Farës, Marina është...