‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë shumë të këndshme me bashkëshorten e tij, brenda shtëpisë së BBVIP.

 

Pasi bashkëshortja i ka dhënë mbështetjne për të vazhduar, ajo i ka thënë se është krenare për të, ndërsa shprehu publikisht se mbështet dhe Luizihn, si patriot të saj.

 

“Tani jam shumë mirë, në fillim isha shumë lëmsh, në fillim ishin të gjithë këtu si të filmi “Sharra’, më shikonin shtrembër por u zbutën pak”

 

“Tani unë kam një pyetje për ty: Do rrish shumë gjatë aty?”

“I fundit është deri më datë 6”

 

“Ti rri sa të duash aty, gjëja më e mirë ëhsët të vazhdosh të bësh gjërat që ti do dhe të vazhdosh të japësh ato mesazhet që ti po jep, mua ma ke bërë zemrën mal. Dhe ki parasysh ma ki merak shumë gjithë Shkodrën. Bëju të fala të gjithëve, por po tregoj se me kë jam unë tani, kupën e duam në Shkodër’

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...