Qenka tallur keq me Olta Gixharin/ Arbër Hajdari: Do qash edhe për ne, si për Amosin

Pas darkës që pati me banorët brenda shtëpisë së Big Brother, Arbër Hajdari ka ironizuar Oltën kur ishte te dera.

 

Teksa po shkëmbenin përqafime me opinionistët, Olta i tregoi se ka mbetur në derë shenja e saj kur qau për largimin e Amosit.

 

Ndërsa Arbri e pyeti nëse do bëjë të njëjtën gjë për të edhe Zhaklinën. Batutën e tij e mbajti Kristi duke i thënë se do nisë teatri.

Luizi: Po bëjmë provat gjenerale se si do përcjellim të shtunën Antonetën.

Arbri: S’do qajë njeri?

 

Luizi: Mos u mërzitni, s’ka gja.

Olta: Duket sikur u eliminuat.

Arbri: O Zhak, mos qaj tashi…biletën e kthimit. Ne do dalim dhe unë pranoj të na qajë Olta.

 

Olta: Dita që qava Amosin, më ka mbetur shenja në derë.

Arbri: E kuptoj, e kuptoj. A e bën edhe njëherë tani që do dalim ne.

Kristi: Do fillojë teatri.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...