Pas daljes nga “Big Brother”, Kiara bën veprimin e papritur ndaj Butrint Imerit

Pas daljes nga Big Brother VIP, Kiara Tito ka vendosur të fshijë çdo gjurmë të historisë së saj me Butrint Imerin. Të paktën nga Instagrami i saj!

 

Moderatorja ka fshirë postimin e saj me Butrintin në Instagram. Fotoja në fjalë ishte një fragment në klipin e Butrint Imerit, ku Kiara ishte protagoniste.

 

Duket se pas daljes, ndoshta duke parë edhe reagimet në rrjet, Kiara ka dashur t’i japë fund të gjitha aludimeve.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...