Mund të lindë sërish diçka? Keisi nuk i “mbyll” derën Lorencit: Jemi shumë …

Hyrja e Lorencit në shtëpi, ka trazuar ujërat prej ditësh, e sidomos që nga e shtuna e deri më sot. Ai deklaroi në “Prime” se ka patur një lidhje jashtë me Keisin. Vetëm kaq iu desh banorëve që të nisnin ngacmimet ndaj dyshes, duke i bërë edhe pyetje që deri diku i kanë vënë në siklet të dy ata.

 

Ishte Olta ajo që e pyeti Keisin se deri në çfarë faze ka qenë marrëdhënia e tyre jashtë. Kjo e fundit u shpreh se nuk kja dëshirë fare ta komentoi, ndonëse një gjë e tillë u fol gjatë spektaklit.

 

Në syrin e Oltës, Keisi duket sikur e ka shumë qejf Lorencin dhe fakti që ky i fundit është bërë xheloz për marrëdhënien e krijuar mes saj dhe Kristit, tregon se ai ka ende pëlqim për të.

 

E pyetur nga Olta nëse ajo mund të krijoi sërish diçka me Lorencin brenda në shtëpi, Keisi nuk tha as po, por as jo.

 

Ajo tha se nuk e di se çfarë mund të ndodhë, duke lënë të kuptohet që edhe mund të krijohet diçka.

VIDEO:

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...