Luizi rrëfen katër sekrete në “Big Brother”, thotë se ka tentuar ti jap fund jetës

Në shtëpinë e Big Brother, banorët duhet të shkruanin sekretet e tyre dhe t’i lexonin përpara të gjithëve, ndërkohë që mundoheshin t’i gjenin se kujt i përkisnin.

 

Sekretet ishin nga më të ndryshmet,por ajo që shokoi banorët ishte “kam tentuar ti jap fund jetës”, sekret i lexuar nga Nita, të cilës iu desh pak kohë të merrte veten. Banorët nuk e gjetën dot ndaj edhe Luizi ka rrëfyer se ai sekret i përkiste atij.

 

Jo vetëm këto ,por këngëtari ka rrëfyer edhe tre sekrete të tjera:

 

1-“Kam tentu me i marr jetën vetes”

 

2-“Kam flirtuar me mamanë e një shoku”

 

3-“Jam dashuruar në Big Brother”

 

4-“Njëra më ka paguar udhëtimin për në Zvicër”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...