‘Kam tentu me i marr jetën vetes’, Luizi tregon sekretet e tij

Në shtëpinë e Big Brother, banorët duhet të shkruanin sekretet e tyre dhe ti lexonin perpara të gjithëve e të mundoheshin të gjenin cili sekret i përkiste kujt.

 

Sekretet ishin nga më të ndryshmet, por ajo që shokoi banorët ishte “Kam tentuar ti jap fund jetës”, sekret i lexuar nga Nita e cila ju desh pak kohë të merrte veten. Banorët nuk e gjetën dot ndaj edhe Luizi ka rrëfyer se ai sekret i përkiste atij.

 

Jo vetëm kaq,por këngëtari ka rrëfyer edhe tre të tjera pra në total 4. 1-“Kam tentu me i marr jetën vetes” 2-“Kam flirtuar me mamanë e një shoku” 3-“Jam dashuruar në Big Brother” 4-“Njëra më ka paguar udhëtimin për në Zvicër”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si të Humbisni 4 Kilogramë me Supën e Lakrës – Receta me Shije të Lehtë

Në rrjete sociale çdo ditë dalin ide të reja...

Çfarë ndodhi me Kiara Titon? Ish-banorja e BBV ka dy fjalë te rendesishme për ndjekësit e saj

Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në “Big Brother...

E mbani mend vajzën e Eli Farës? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar …

Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Farës, Marina është...