Jori rrëfehet si asnjëherë më parë, zbulon kush është ylli i futbollit që e ka ngacmuar

Gjatë një bashkëbisedimi në Living Room, Jori e ngacmuar nga banorët ka rrëfyer se futbollisti i njohur Baloteli e kishte kontaktuar në rrjete sociale.

 

Ajo tregoi se ai kishte qenë shumë i sjellshëm dhe se i kishte kërkuar falje kur i kishte treguar se ishe në një lidhje.

 

Kristi: E di kush më pëlqente mua…Baloteli

 

Gerti: Jam 1 miliard % I sigurt që të ka shkruar Baloteli.

 

Jori: Po më ka shkruar dhe ka qenë me plot respekt. Kur i thashë se jam në një marrëdhënie, më tha “ah të kërkoj falje”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...