I riu hedh “nockout” në tokë efektivin e policisë e i ikën nga duart, kolegu i tij nuk e kap dot (Video)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në kryeqytet ku një i ri është konfrontuar fizikisht me një efektiv policie.

 

Nga pamjet e JOQ duket se polici ka kapur të riun dhe kërkon ta arrestojë, por nuk e ka përballuar dot fizikisht.

 

Ky i fundit pas përpjekjeve për t’u larguar nga duart e efektivit, e ka goditur disa herë me grusht deri sa e ka rrëzuar në tokë.

 

Në pamje duket edhe një efektiv tjetër policie i cili nuk ka bërë dot të mundur kapjen e të riut që iku me vrap.

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si të Humbisni 4 Kilogramë me Supën e Lakrës – Receta me Shije të Lehtë

Në rrjete sociale çdo ditë dalin ide të reja...

Çfarë ndodhi me Kiara Titon? Ish-banorja e BBV ka dy fjalë te rendesishme për ndjekësit e saj

Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në “Big Brother...

E mbani mend vajzën e Eli Farës? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar …

Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Farës, Marina është...