Luizi i thotë Jorit: A ti themi gjithë shtëpisë se si njihemi unë dhe ti? (VIDEO)

Që në ditët e para të hyrjes së Jorit “Big Brother Vip Albania” u vu re afrimiteti i saj me Luizin. Dyshja patën një raport shumë të mirë deri në momentin që gjithçka u prish pasi Jori përmendi emrin e Butrint Imerit.

 

Mbrëmjen e djeshme, teksa banorët kanë qenë në oborr, një deklaratë e Luizit ka tërhequr vëmendjen. Mes të qeshurash, ai ka ngacmuar Jorin duke i thënë që t’i tregojnë të gjithë banorëve si janë njohur ata kohë më parë.

 

Luizi ka vazhduar ngacmimet e në përfundim ka përmendur edhe Kiarën duke i thënë që nuk duhet ta linte vetëm.

 

Si Jori ashtu edhe Luizi e ndërprenë aty atë temë duke mos dhënë asnjë detaj më tepër.

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si të Humbisni 4 Kilogramë me Supën e Lakrës – Receta me Shije të Lehtë

Në rrjete sociale çdo ditë dalin ide të reja...

Çfarë ndodhi me Kiara Titon? Ish-banorja e BBV ka dy fjalë te rendesishme për ndjekësit e saj

Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në “Big Brother...

E mbani mend vajzën e Eli Farës? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar …

Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Farës, Marina është...