“Plas” rrjeti pas deklaratës së Bled Mane: Kristi do Luizin, Luizi do Kiarën, Kiara do…(VIDEO)

Prime-i mbrëmshëm është shoqëruar me emocione shumë të forta nga surpizat, eleminimi dhe situatat e krijuara nga banorët.

 

Në lidhje me dashuritë e krijuara janë pyetur edhe banorët që të cilët tashmë e kanë lënë shtëpinë e Big Brother Vip 2.

 

Një deklaratë e banorit Bled Mane ka sjellë shumë të qeshura në studio.

 

“Lorenci do Keisin, Keisi do Kristin, Kristi do Luizin, Luizi do Kiarën, Kiara do famën…pra ata janë aq të frustruar sa nuk dinë çfarë duan”, tha Bled Mane dhe të qeshurat nga ish-banorët e tjerë kanë shpërthyer.

 

@ku_je_shqipe

#duet with @arjanitademi12 #Luizejlli #Bledimane

♬ original sound – arjanitademi12

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...