Luizi rrëqeth me rrëfimin: Situatën më të vështirë në jetë, më ndihmoi ta kaloja deputeti i PS-së, ma zgjati dorën

Luizi i ka treguar Kiarës për një moment kur ka pasur një vështirësi edhe e ka ndihmuar deputeti i PS-së Benet Beci. Këngëtari rrëfen se para disa vitesh është gjetur para një situate shumë të vështirë, edhe i vetmi që e ndihmi ishte deputeti socialist.

 

“Është i paparë, kur ka qenë te KESH më ka ndihmuar pavarësisht se unë them SB… Më ndihmoi, atëherë kur s’ma priste mendja, kur nuk kisha ku të shkoja.”, i thotë këngëtari Kiarës.

 

Luizi para Big Brother ishte nje personazh i zbehur ne hije i cili nuk kishte fame te madhe e aq ma pak ne shtetin e Kosoves. Ai u be i njohur qe kur hyri brenda shtepise se famshme Big Brother Vip Albania. Luizi u be pjese gjate nates se mare dhe menjehere mori vemendje.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...