Lorenci tregoi se ka pasur lidhje me Keisin, Sabiani e degjeneron: Njeri që do vëmendje

Mbrëmjen e sotme u zbulua nga vetë Lorenci se ka pasur një lidhje mes tij dhe Keisit para hyrjes në Big Brother.

 

Ky lajm ka ardhur si bombë për banorët, ndërsa Keisi ishte e paqartë pse Lorenci e kishte zbuluar pa u konsultuar me të. Nga ana tjetër, ashtu siç pati një reagim për lidhjen me Kristin, babai i Keisit, këngëtari Sabian, ka reaguar duke e cilësuar besëprerë Lorencin.

 

“Keisi, princesha e babit. Jashtë nga ajo shtëpi se besëp rerët duan të marrin vëmendje prej teje. Kësaj radhe nuk futem më aty, të pres jashtë. Të tërheq veshin. Gjithsesi je gjeja më e shtrenjtë e babos”, shkruan Sabiani.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si të Humbisni 4 Kilogramë me Supën e Lakrës – Receta me Shije të Lehtë

Në rrjete sociale çdo ditë dalin ide të reja...

Çfarë ndodhi me Kiara Titon? Ish-banorja e BBV ka dy fjalë te rendesishme për ndjekësit e saj

Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në “Big Brother...

E mbani mend vajzën e Eli Farës? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar …

Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Farës, Marina është...