Lorenci deklaron se ka qenë i lidhur me Keisin, reagon Kristi: Ajo k…

Lorenci dhe Keisi kanë qenë të lidhur para se të futeshin në “Big Brother VIP”. Lajmi u konfirmua mbrëmjen e sotme nga vetë Lorenci, i cili e kishte deklaruar në dhomën e rrëfimit.

 

Dyshja kishin qenë të lidhur për pak kohë dhe sipas Lorencit, marrëdhënia e tyre është mbyllur 100%. Megjithatë ai shtoi se mund t’i ketë mbetur ende ndjenja për të.

 

Në lidhje me këtë deklaratë reagoi dhe Kristi, i cili u tregua shumë mirëkuptues.

 

“Kam shumë respekt për Keisin, ka shume të drejtë të shkojë pas marrëdhënieve që do, nuk e ndaloj, nuk është as e logjikshme.

 

E mbyllem ca kishim dhe ishte shumë gjë e bukur. Lorenci mduket djalë garip, shumë tip i lezetshëm, nuk kam as hard feelings, me Keisin e mbyllëm me dinjitet”, tha Kristi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...