Humbi në nominim me Oltën/ Kiara Tito vë ‘pikat mbi i’ për marrëdhënien e saj me Butrint Imerin

Siç e do zakoni, Kiara Tito pas eliminimit nga “Big Brother VIP” është shfaqur në Fan Club për të folur rreth rrugëtimit te saj. Por, në nisje të intervistës, pasi pa një klip përmbledhës për më shumë se 90 ditët e qëndrimit të saj në shtëpi, Kiara Tito u përlot.

 

Moderatorja tha se iu kujtuan të gjitha momentet e bukura që ka kaluar, veçanërisht dasma me Luizin. “Tani më duket sikur më ka ikur një pjesë e shpirtit tim. Kam kaluar 90 ditë aty brenda”, u shpreh Kiara.

 

Moderatorja Megi Pojani e ngacmoi edhe në një pikë mjaft delikate. Teksa po i drejtonte pyetjen në lidhje me Butrint Imerin, Kiara e ndërpreu duke u shprehur se nuk do të flas fare për këtë pjesë.

 

“Nuk dua të flas fare. Ajo histori ka 10 vite që është mbyllur”, u shpreh Kiara Tito.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...