Bledi Mane nuk përmbahet ndaj Kiarës: Pa Luizin do ishte jashtë si kamariere në Lushnjë duke parë ‘Big Brother’

Ish-banorët e “Big Brother VIP” komentuan në studio zënkën e Luizit me Kiarën. Bledi u shpreh se ajo ishte një “përpjekje në ajër” e Kiarës për të qëndruar në shtëpi.

 

Ai shtoi se pa Luizin, Kiara do ishte “kamariere” duke parë “Big Brother-in” nga jashtë. Komenti i Bledit nuk u prit aspak mirë në studio pasi ishte ofendim i drejtpërdrejtë për Kiarën.

 

“Kiara erdhi këtu nën sqetullën e Luizit, po të mos ishte Luizi Kiara do ishte një kamariere duke parë “Big Brother-in nga televizori”, tha ai.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...