Bledi Mane e thumbon Kiarën keq: Ajo pa Luizin do ishte jashtë, si kamariere

Ish-banorët e “Big Brother VIP” komentuan në studio zënkën e Luizit me Kiarën. Bledi u shpreh se ajo ishte një “përpjekje në ajër” e Kiarës për të qëndruar në shtëpi.

 

Ai shtoi se pa Luizin, Kiara do ishte “kamariere” duke parë “Big Brother-in” nga jashtë. Komenti i Bledit nuk u prit aspak mirë në studio pasi ishte ofendim i drejtpërdrejtë për Kiarën.

 

“Kiara erdhi këtu nën sqetullën e Luizit, po të mos ishte Luizi Kiara do ishte një kamariere duke parë “Big Brother-in nga televizori”, tha ai.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...