Olta Gixhari nuk përmbahet dhe kërcënon hapur: Ta kisha kapur në dorë nuk e di se çfarë do i kisha bërë (Video)

Olta ditën e sotme e ka nisur të nervozuar. Ajo me një bisedë me Qetsorin ka folur për banorët e tjerë. Qetsori ishte ai i cili e nxiste pasi i tha se ata duan ta shohin të bie.

 

Aktorja u shpreh ashpër teksa në formë “kërcënimi” tha se Nita e kishte nervozuar dhe po ta kishte në dorë nuk do të dinte se çfarë t’i bënte.

 

Ndryshe, Olta ka përdorur gjuhë të ashpër brenda shtëpisë shumë shpesh, dhe pothuajse gjithmonë është mbuluar.

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si të Humbisni 4 Kilogramë me Supën e Lakrës – Receta me Shije të Lehtë

Në rrjete sociale çdo ditë dalin ide të reja...

Çfarë ndodhi me Kiara Titon? Ish-banorja e BBV ka dy fjalë te rendesishme për ndjekësit e saj

Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në “Big Brother...

E mbani mend vajzën e Eli Farës? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar …

Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Farës, Marina është...