Olta në nominim ‘kokë më kokë’ me Kiarën! Aktorja përgatit strategjitë dhe bën parashikimin: Luizi do jetë flakë fare

Nominimi i fundit mes Oltës dhe Kiarës ka shkaktuar debate të shumta në shtëpinë e Big Brother.

 

Olta Gixhari dhe Deamishel kanë qëndruar në suitën që Vëllai i Madh i vuri në dispozicion për 24 orë. Vajzat kanë diskutuar shumë biseda mes njëra-tjetrës por kryesorja është ajo e nominimit ditën e shtunë, ku në televotim është Kiara dhe Olta. Aktorja është shprehur se nëse Kiara del, atëherë Luizi do ta kuptojë magjinë e madhe që të jep liria në këtë lojë. Sipas saj, Kiara i merr shumë energji dhe kur ajo të dalë thotë se Luizi nuk do ta vuajë fare këtë gjë.

 

“Ai ka për të qenë brilant kur të dalë Kiara. Ai është non stop me atë. I merr shumë energji. Po doli Kiara, ai do jetë flakë fare edhe as ka për ta vuajtur fare. Do vuajë cik dy ditët e para. Ai do kuptojë magjinë e madhe që të jep liria në këtë lojë. Ai nuk e ka idenë, sepse ka që në 24 dhjetor pas Kiarës”- u shpreh Olta gjatë bisedës me Deamishel.

Horoskopi ditor, e Premte 9 Qershor 2023

Dashi Hëna në kundërshtim me shenjën tuaj do të vërë çdo gjë në diskutim. Do të keni programe konfuze, ashtu sikundër do jenë dhe mendimet....

Brenda dasmës së Kleas dhe Elgitit, Romeo Veshaj i përlotur: Imagjinoj veten dhëndër!

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u transmetuan xhirime dhe intervista ekskluzive nga dasma e Klea Hutës dhe Elgit Dodës që kurorëzuan...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...