“Luizi ty të do shumë, por ti nuk e do atë”/ Olta nuk i ndahet Kiarës, ja përgjigja epike e moderatores

Kiara dhe Olta kanë biseduar mbrëmjen e djeshme pas prime-it që i nxorri në nominim kokë më kokë me njëra-tjetrën.

 

Edhe pse njëra prej tyre do të lërë shtëpinë e BBVip të shtunën, kjo nuk ka ndikuar për keq të dyshja që vazhdojnë të bëjnë shaka me njëra-tjetrën.

 

Olta pas festës në praninë e PM dhe Dagz ishte e dehur dhe i thotë Kiarës:

Unë mendoj që ai djalë ty të do shumë (për Luizin)

Olta: Po je ti që nuk e do

 

Advertisements

Kiara: Edhe unë e dua shumë

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME