Kush po gënjen? Pas postimeve të Jurgenës, vjen reagimi i parë i motrës së Luizit

Ditën e djeshme është hapur një llogari në Instagram me emrin e Jurgenës, vajzës që gjatë gjithë kësaj kohe ka menaxhuar profilin e Luizit.

 

Në këtë llogari, personi në fjalë pohoi se ishte kërcënuar nga ‘Top Channel’ se do të hidhej në gjyq dhe se duhet t’u dorëzonte atyre Instagramin e Luizit.

 

 

Mirëpo, gjithë postimet në këtë profil kanë qenë një gënjeshtër.

Pak më parë motra e Luizit, Ina Ejlli, ka bërë një reagim publik ku është shprehur se Instagrami i saj është adresa e vetme e vërtetë, ndërsa gjithë të tjerat janë të rreme.

 

 

“Përshëndetje!

Sic edhe e keni parë tashmë jane hapur shume profile fake . Ju njoftojmë se të gjitha adresat që hapen në emër të familjarëve të Luizit dhe Jurgenës (e cila nuk ka asnjë rrjet social ekzistues) janë të gjitha të RREME! Çdo bisedë e shpërndarë është MODIFIKIM.”

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...