Kiara degjeneron keq Oltën: Ti do e vuash gjithë jetën që më….

Luizi dhe Olta janë të sigurt se të shtunën, Kiara do dalë nga shtëpia. Teksa Kiara dhe Luizi qëndronin përqafuar në verandë, u është bashkuar dhe Olta.

 

Luizi po e pyeste Kiarën nëse do mendojë për të kur të dalë e të njëjtën pyetje ia bëri edhe Olta.

 

“Jo. Do e kesh peng këtë gjë deri në fund. Mua dhe Maestron, dy të pafajshmit”, i tha Kiara.

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore kur janë të zemëruar me fëmijën e tyre ose të frustruar me sjelljen e fëmijës...

DËMOHEN NDRIÇUESIT ELEKTRIK NË “GJUHADOL”

Dëmtimi I ndriçuesve në zonën muzeale të “Gjuhadolit” është një nga fenomenet që qytetaret përballen shpesh së fundmi. Dëmtimi kryesisht ndodhë gjatë natës ku...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...