Ish-banorja e BBV zbardh prapaskenat e produksionit dhe kapet keq me aktoren: Nga deklarata e Oltës te çifti Kiara-Luiz

Gazetarja Zhaklina Gjolla qëndroi pak ditë në “Big Brother Vip”, megjithatë pas daljes ajo e ka ndjekur formatin. Ajo jep mendimet e saj në lidhje me lojën e banorëve edhe gjatë Prime-ve ku është e pranishme në studio, ndërsa së fundmi ajo ka folur me ndjekësit e saj.

 

Nga deklaratat që Olta Gixhari ka bërë për të dhe kontrata e supozuar e Luizit me produksionin, te marrëdhënia e këtij të fundit me moderatoren Kiara Tito, Zhaku nuk u kursye me përgjigjet e saj.

 

Ç’po ndodh me Instagram-in e Luizit?

 

“Kur firmos një kontratë me një televizion, ti i shet të drejtat e portretit tënd këtij televizioni. Sigurisht që kontratat kanë klauzola të ndryshme, por për mendimin tim thjesht po zbatohet kontrata deri sa njëra nga palët të tërhiqet”.

Dyshonte se kishin lidhje intime, vjehrri vret nusen dhe dhëndrin

Një 44-vjeçar ka vrarë dhëndrin dhe nusen e tij në Itali pasi dyshonte se mes tyre kishte lidhje intime. Ngjarja ka ndodhur në Sant’Antimo, në...

U takuan fshehurazi në parukeri? U kap mat me të njëjtin vend me Luizin, reagon për herë të parë ish-e dashura e këngëtarit

Ditën e sotme qarkulloi lajmi se teksa Kiara Tito ndodhet në Turqi, partneri i saj, Luiz Ejlli është parë afër Jurgenës. Sipas “Kryefjala”, dyshja u...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...