Drejtoresha humbi jetën në dush. Tekniku tregon si ta shmangni 100% vdekjen në dush

Diten e djeshme nje mesuese humbi jeten pasi u fut ne dush dhe kjo ishte fatale per te.

 

Ndersa sot ka ber apel inxhineri elektrik Azmer Duleviç duke thene se duhet te merren masa qe te mos ndodhi gjera te tilla.

 

Ai ka thene se cdo shtepi duhet te kete mbrojtes qe ne gjuhen teknike quhet ‘salvavitta’.

 

Tekniku ka thene se:‘Unë kam një këshillë. Kur jeni duke bërë dush ta fikni ose të hiqni spinën nga priza. Duhet të identifikohet automati sepse bojleri ka peshën elektrike më të madhe. T’i mund ta heqësh spinën nga priza por uleni automatin që të jeni të mbrojtur 100%.’- përfundoi ai.

 

Ndaj tregohuni me te kujdesshem.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...