”Ata nuk e durojnë dot”/ Zbulohen arsyet përse familja e Luizit nuk e do Kiarën

Luizi u surprizua nga kunati i tij i cili kishte ardhur enkas nga SHBA për të. Ai, i cili siç e cilësoi Luizi është kthyer në djalin tjetër të familjes, i dha një mesazh shumë të ngrohtë, duke i kërkuar konkurrentit të “Big Brother Vip” që të mbajë premtimin për të fikur dritat në fund të spektaklit.

 

Do të vijë gjithë bota për të të parë, mos të vijë unë. Jemi shumë të kënaqur me ty. Na ke bërë shumë krenar. Ke mbështetjen tonë pa kufij. Ke bërë një premtim para botës që do fikësh dritat. Vajzat i ke pen alizuar ti, ke thënë që do iki nëse vijnë ato me të parë”, tha ai

 

Shumë njerëz ngritën pikëpyetje se pse ai nuk përmendi Kiarën dhe nuk kërkoi ta takonte. Mos ndoshta nuk e përkrahin lidhjen e tyre? Këtë e ka mohuar Meridian Ramçaj, mik i Luizit dhe familjes së tij ditën e sotme në “Fan Club”. “Aty ndonjëherë janë emocionet. Kur më erdhi nipi unë harrova të përmend motrën. Nuk më shqetëson fare ajo pjesë. Nuk ka diçka të tillë”– tha ai.

 

Kiara është ankuar më parë të Luizi pas mesazhit të nënës së tij Anxhelinës kur përmnede Luizin dhe Oltën dhe nuk thoshte asnjë fjalë për Kiarën. Kjo ka acaruar mardhëniet mes çiftit dhe Kiara ka aluduar se nuk do familja e tij.

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e trishtë të jetës së saj.   Ajo u martua me ndërmjetësim kur ishte vetëm 23 vjeç dhe...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike duke bërë që vija bregdetare të jetë në mbizotërimin e kthjellimeve dhe vranësirave por pa...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...