VIDEO / Plas sherri mes vajzave në emisionin “rozë”: “Kujdes me mu se t’i thej gishtat!”

Gisela dhe Briki janë dy nga konkurrentet në emisionin “Përputhen”, ku djem dhe vajza mblidhen për të gjetur shpirtin binjak.

 

Megjithatë, jo gjithmonë dashuria triumfon, sidomos kur në mes futen interesa të përbashkëta.

 

Së fundmi Disela dhe Briki janë përplasur fizikisht me njëra tjetrën, për shkak se Briki doli në takim me Artjonin.

 

“Këto okej, kujdes me mua. Kujdes me mua, se t’i thej gishtat”, i thotë ajo teksa debatojnë.

 

VIDEO:

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si të Humbisni 4 Kilogramë me Supën e Lakrës – Receta me Shije të Lehtë

Në rrjete sociale çdo ditë dalin ide të reja...

Çfarë ndodhi me Kiara Titon? Ish-banorja e BBV ka dy fjalë te rendesishme për ndjekësit e saj

Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në “Big Brother...

E mbani mend vajzën e Eli Farës? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar …

Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Farës, Marina është...