Përlotet Olta: Ndihem në faj për Luizin, më duket sikur po ia nxjerr Kiarën me dorën time jashtë

Sot gjatë një bisedimi Olta u pa duke qarë për shkak se ndiheshte fajtore për largimin e Kiares, dhe njëkohesisht edhe Luizit i cili ka deklaruar se nëse Kiara del edhe ai do të del prej Big Brother-it.

 

Gjatë bisedes foli edhe për djalin e tij të cilin se ka parë 3 muaj dhe po pret me padurim për ta takuar atë.

 

VIDEO:

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME