Pas daljes nga BBV, Ronaldo Sharka merr rolin e rëndësishëm në emisionin e njohur në Top Channel

Ronaldo Sharka u kthye në një ndër personazhet më të komentuar të këtij edicioni të “Big Brother Vip Albania”. Edhe pse kjo eksperiencë përfundoi shpejt për të, gazetarin do vazhdojmë ta shohim në ekranin e Top Channel, po në tjetër reality-show.

 

Ronaldo është opinionisti më i ri i “Përputheb”. Lajmin e bëri të ditur vetë moderatori përmes një “Instastory”. Madje këtë rrugëtim ai e nisi ditën e djeshme.

 

Por, ky “post” i ri do të jetë vetëm për disa ditë. Ronaldo ka theksuar se bëhet fjalë për një periudhë të kohore te pacaktuar.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...