“Nuk të shoh dot të mërzitur”, Çfarë ndodhi mes çiftit? Kiara dhe Luizi shpërthejnë në lot (VIDEO)

Kiara dhe Luizi patën një diskutim të gjatë mes tyre ditën e sotme, në lidhje me vendimin e Luizit për t’u larguar në rast se eliminohet Kiara.

 

Duket se Kiara ka arritur ta bindë Luizin të qëndrojë për të shkruar deri në finale dhe të jetë ai fituesi.

 

Pasi përfunduan bisedën, ata u përqafuan dhe nisën të përloten.

VIDEO:

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...