Kiara- Oltës: Kemi gjëra për të folur jashtë, i kam mbajtur gjithë kohës brenda

Olta dhe Kiara një ndër dyshet më të forta të këtij edicioni të BBV që kanë dal në nominim kanë folur dje sëbashku pas spektaklit.

 

Ka qenë Kiara ajo e cila i ka treguar aktores se kur të dalin jashtë kanë shumë gjëra për të biseduar së bashku, diçka që e ka mbajtur brenda gjatë gjithë kohës së qëndrimit në shtëpi.

 

Pjesë nga biseda:

Kiara: Ngaqë jam përshtatur këtu për 3 muaj dhe më tremb realiteti jashtë. Do më kaloj se kam dhe shumë e shumë gjëra që do i flasim jashtë.

 

Olta: Jashtë Luizi nuk na ndalon dot të rrijmë bashkë

Kiara: Jo, dhe të kuptosh një gjë që uë e kam mbajt gjatë gjithë kohës brenda

 

Olta: Kam përshtypjen që e di …

Kiara: Jo sepse nuk e kemi fol.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME