Kiara merr surprizën nga Italia, vëllai i vogël. A e pëlqen Luizin?

Kiara u surprizua mbrëmjen e sotme nga vëllai saj i vogël, që ndodhet në Itali. Ajo kishte mundësinë të fliste me kamera me të, përmes ekranit që ndodhet në dhomën e ndenjes.

 

Teksa u emocionua duke e parë, moderatorja u shpreh se e ka marrë shumë malli për vëllain e saj dhe se ka nevojë për një përqafim tani. Ajo e pyeti Rayan nëse ai e ndjek atë në Big Brother, ndërsa ai u shpreh se e ndjek shpesh herë.

 

“Shumë i bukur. Mezi po pres t’ju takoj të dyve në Tiranë”, tha ai. Komenti “shumë i bukur” u prit me shumë të qeshura nga Kiara, Luizi e të tjerët.

 

I vëllai “i tërhoqi veshin” Kiarës duke i kërkuar të mos pijë aq shumë cigare. “Ma ke prishur qejfin me cigare. Mos e pi aq shumë”, i tha ai.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...