Kiara e parandjen daljen, i thotë Luizit: ‘Mos më hajde në shtëpi pa fitore, nuk ta hap derën’!

Kiara duket se po e ndjen largimin nga shtëpia e Big Borther teksa ka vendosur ditën e sotme t’i japë porositë e fundit Luizit.

 

Ajo e “ka kërcënuar” se nuk do t’ja hapë derën nëse i vjen në shtëpi pa fitore, teksa sipas saj nuk e meriton të dalë sepse ka persona të tjerë më të dobët.

 

Pjesë nga biseda:

Kiara: Kur të largohem unë qëndro këtu deri në momentin e fundit dhe lufto! Mos më hajde në shtëpi pa fituar. E kam seriozisht se nuk ta hap derën.

 

Luizi: Leri këto presione ti.

 

Kiara: Ky format ka nevojë për njerëz që bëjnë spektakël. Pse Armaldo ishte më i dobët nga disa persona që janë këtu sot e kësaj ditë?

 

Pse meritoj të dal unë para disave të tjerë që janë këtu? Jo por kështu është loja.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...