Ç’po ndodh? Pas Luizit, Olta habit me deklaratën: ‘Nëse ik Luizi, iki dhe unë’!

Teksa të gjithë banorët po këndonin e kërcenin në oborr, Luizi u shkëput dhe qëndroi vetëm në verandë. Olta vuri re që ai nuk po kërcente me pjesën tjetër dhe shkoi u ul pranë tij.

 

Ajo i tha Luizit të ngrihet dhe të kërcejë bashkë me të tjerët, por ky i fundit shprehu mërzinë për nominimin e kësaj jave, që siç dihet Kiara është në televotim me Oltën. Ai i tha Oltës që i vjen keq edhe për Kiarën, por edhe për të, sepse sipas Luizit, Olta nuk ka pse të largohet në këtë pikë të lojës. Luizi shtoi që është mirë të largohet ai nga Big Brother dhe këtë edicion ta fitojë Olta. Kjo e fundit, i tha Luizit që nëse largohet ai, do ikë dhe ajo, por jo këtë të shtunë, një herë tjetër.

 

Olta i tha Luizit që meqenëse situata është e tillë, është më mirë që të largohet ajo nga ky format, që t’i hapë rrugë Luizit dhe Kiarës. Luizi u shpreh se nëse Kiara do ishte në nominim me Fotininë apo me dikë tjetër, nuk do e kishte fare problem, nëse ajo do të dilte. Por duke qenë se po përballet me Oltën, ai e ka marrë këtë televotim si sfidë me veten, pasi do të shohë kush është lojtar më i fortë mes tij dhe Oltës.

Foshnja 6-muajshe gjendet e vdekur, e ëma e harroi gjithë ditën në makinë

Një foshnjë 6 muaj ka vdekur tragjikisht pasi nëna e tij e harroi në makinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Belgjikë, në parkingun e...

“Çmendet” rrjeti/ Kiara në Turqi, Luizi në të njëjtin vend me ish të dashurën?

Të marten Kiara është nisur për në Turqi, ndërkohë që Luizi bënte xhiro nëpër Tiranë. Por dje duket se rastësia e ka puqur me...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit moderatori i njohur Enkel Demi: Për fat të keq, gruaja ime është …

Moderatori i njohur televizionit Enkel Demi sic te gjithe...

Dyshonte se kishin lidhje intime, vjehrri vret nusen dhe dhëndrin

Një 44-vjeçar ka vrarë dhëndrin dhe nusen e tij...

Tmerrohen qytetarët, helikopteri hedh një lëndë të paidentifikuar në vendin tonë (Video)

Një ngjarje aspak e zakontë ka alarmuar pak minuta...