Çfarë ndodhi në shtëpinë e BBV? Jori i bën kërkesën e pazakontë Deas: Hiq br*kët! Reagimi i Qetësorit për të mos u humbur (Video)

Në Tik Tok po qarkullon një video teksa Jori shikon Dean me fustanin e primes së kaluar dhe i thot?

 

Pse u ndërrove 100 herë, e ai i bukur ishte. Duhet të heqësh brekët, shiko si të duken.

 

Kaq ka mjaftuar që Qetësori të shpërthejë në të qeshura e të thotë: ja lëshoi tullë kjo.

 

Ndonse Jori një natyrë shumë solare dhe e drejtëpërdrejtë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...